register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Lees jij de krant nog? Zo ja, welke?
De Standaard ( 5.3% )
Het Laatste Nieuws ( 10.5% )
Gazet van Antwerpen ( 5.3% )
De Morgen ( 0% )
Andere ( 31.6% )
ALLES DIGITAAL JONGUH! ( 47.4% )
19 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

  Posts in de kijker



  Laatste posts
fun
door Chiesel op Wed. 22 Feb. 17 om 18:01
image
92%92%92%92%92%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 22 Feb. 17 om 16:09
video
50%50%50%
0
Reacties
muziek
door Arnodude53 op Fri. 17 Feb. 17 om 19:01
audio
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 16 Feb. 17 om 20:43
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 14 Feb. 17 om 19:56
image
92%92%92%92%92%
1
Reacties
film
video
75%75%75%75%
0
Reacties
film
door forrestgump op Mon. 13 Feb. 17 om 16:33
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 11 Feb. 17 om 18:58
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 11 Feb. 17 om 15:25
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Fri. 10 Feb. 17 om 18:01
image
90%90%90%90%90%
2
Reacties
varia
door koen_92 op Thu. 9 Feb. 17 om 14:44
image
65%65%65%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 8 Feb. 17 om 19:28
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 7 Feb. 17 om 17:51
video
50%50%50%
0
Reacties
muziek
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 2 Feb. 17 om 20:31
image
94%94%94%94%94%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 31 Jan. 17 om 23:18
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 29 Jan. 17 om 17:17
video
65%65%65%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 29 Jan. 17 om 00:42
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 28 Jan. 17 om 18:03
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Fri. 27 Jan. 17 om 17:20
image
90%90%90%90%90%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 26 Jan. 17 om 17:30
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 25 Jan. 17 om 15:32
video
85%85%85%85%
1
Reacties
fun
video
75%75%75%75%
0
Reacties
film
door Kickass op Thu. 19 Jan. 17 om 17:37
video
70%70%70%
1
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 18 Jan. 17 om 15:47
image
93%93%93%93%93%
2
Reacties
muziek
door Chiesel op Tue. 17 Jan. 17 om 18:54
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 17 Jan. 17 om 18:38
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 15 Jan. 17 om 19:48
video
70%70%70%
0
Reacties
games
video
50%50%50%
0
Reacties
muziek
door khu op Fri. 13 Jan. 17 om 19:32
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 12 Jan. 17 om 21:19
image
92%92%92%92%92%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 11 Jan. 17 om 14:23
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Didier Deluxe op Sun. 8 Jan. 17 om 22:50
video
75%75%75%75%
1
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 8 Jan. 17 om 17:46
video
50%50%50%
0
Reacties
muziek
door Kickass op Thu. 5 Jan. 17 om 21:53
video
50%50%50%
0
Reacties
  Gastenboek berichten
male
door Abbottxyz op Fri. 20 Jan. 17 om 07:40
2  
Reacties
male
door Abbottxyz op Wed. 23 Nov. 16 om 11:09
2  
Reacties
male
door Piieter04 op Wed. 27 Jul. 16 om 21:03
570  
Reacties
male
door SuperDude op Sun. 24 Jul. 16 om 13:03
377  
Reacties
female
door impulsion op Tue. 10 May. 16 om 23:25
1666  
Reacties
male
door The_Tuxedo op Sun. 8 May. 16 om 02:40
3  
Reacties
male
door Crossfire07 op Thu. 21 Apr. 16 om 18:45
3  
Reacties
male
door The_Tuxedo op Wed. 20 Apr. 16 om 03:57
3  
Reacties
female
door -pinky- op Thu. 18 Feb. 16 om 20:10
186  
Reacties
male
door Soul op Sat. 28 Nov. 15 om 21:54
88  
Reacties
Community

Verwelkom ons nieuwste lid Verwelkom ons nieuwste lid: beehive23

6 leden verjaren vandaag:

Lolijn, den echten, RawX, TBA, #freekill Mi$ter$tijntje

Are you telling me you built a time machine... out of a Deloreon?!
 

Shout!

previous