register Paswoord vergeten?
Zoeken

Poll
Zou jij gaan stemmen als we geen stemplicht meer hadden?
Ja ( 55.6% )
Nee ( 44.4% )
9 votes
Gebruikersstatistieken
Aantal gebruikers nu online:
Maximum aantal tegelijk online vandaag:
maximum aantal tegelijk online dit jaar:
Fundalize ledenlijst

  Posts in de kijker



  Laatste posts
muziek
door Chiesel op Mon. 24 Apr. 17 om 18:59
audio
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 24 Apr. 17 om 18:52
video
92%92%92%92%92%
0
Reacties
babes
door Marty89 op Mon. 24 Apr. 17 om 17:29
audio
70%70%70%
0
Reacties
fun
door Arnodude53 op Sun. 23 Apr. 17 om 16:39
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 22 Apr. 17 om 19:43
video
65%65%65%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 17 Apr. 17 om 20:31
video
75%75%75%75%
0
Reacties
film
door Kickass op Mon. 10 Apr. 17 om 16:38
video
50%50%50%
0
Reacties
babes
door Marty89 op Sat. 8 Apr. 17 om 11:02
image
83%83%83%83%
1
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 3 Apr. 17 om 17:11
video
50%50%50%
2
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 1 Apr. 17 om 21:15
video
70%70%70%
0
Reacties
babes
door Marty89 op Sat. 1 Apr. 17 om 20:00
image
83%83%83%83%
0
Reacties
babes
door Marty89 op Sat. 1 Apr. 17 om 19:59
image
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 1 Apr. 17 om 13:45
image
93%93%93%93%93%
0
Reacties
muziek
door khu op Fri. 31 Mar. 17 om 20:40
video
50%50%50%
0
Reacties
babes
door Marty89 op Fri. 31 Mar. 17 om 20:35
image
50%50%50%
0
Reacties
film
door Kickass op Thu. 30 Mar. 17 om 22:31
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Wed. 29 Mar. 17 om 19:49
video
75%75%75%75%
2
Reacties
babes
door Marty89 op Wed. 29 Mar. 17 om 16:36
image
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 26 Mar. 17 om 21:44
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Fri. 24 Mar. 17 om 18:53
video
65%65%65%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Thu. 23 Mar. 17 om 21:04
image
92%92%92%92%92%
0
Reacties
film
door Chiesel op Thu. 23 Mar. 17 om 20:26
video
75%75%75%75%
1
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 21 Mar. 17 om 19:45
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 21 Mar. 17 om 19:05
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 18 Mar. 17 om 11:54
video
50%50%50%
0
Reacties
muziek
door Chiesel op Wed. 15 Mar. 17 om 21:01
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Tue. 14 Mar. 17 om 16:04
video
65%65%65%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Mon. 13 Mar. 17 om 18:36
image
92%92%92%92%92%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 12 Mar. 17 om 19:50
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Fri. 10 Mar. 17 om 16:57
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
video
50%50%50%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sun. 5 Mar. 17 om 18:22
image
92%92%92%92%92%
2
Reacties
games
door Chiesel op Sun. 5 Mar. 17 om 16:14
video
75%75%75%75%
1
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 4 Mar. 17 om 17:20
video
75%75%75%75%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 4 Mar. 17 om 17:11
video
70%70%70%
0
Reacties
fun
door Chiesel op Sat. 4 Mar. 17 om 17:11
video
50%50%50%
0
Reacties
  Gastenboek berichten
male
door Abbottxyz op Fri. 20 Jan. 17 om 07:40
2  
Reacties
male
door Abbottxyz op Wed. 23 Nov. 16 om 11:09
2  
Reacties
male
door Piieter04 op Wed. 27 Jul. 16 om 21:03
570  
Reacties
male
door SuperDude op Sun. 24 Jul. 16 om 13:03
377  
Reacties
female
door impulsion op Tue. 10 May. 16 om 23:25
1666  
Reacties
male
door The_Tuxedo op Sun. 8 May. 16 om 02:40
3  
Reacties
male
door Crossfire07 op Thu. 21 Apr. 16 om 18:45
3  
Reacties
male
door The_Tuxedo op Wed. 20 Apr. 16 om 03:57
3  
Reacties
female
door -pinky- op Thu. 18 Feb. 16 om 20:10
186  
Reacties
male
door Soul op Sat. 28 Nov. 15 om 21:54
88  
Reacties
Community

Verwelkom ons nieuwste lid Verwelkom ons nieuwste lid: gunawan96

6 leden verjaren vandaag:

Lolijn, den echten, RawX, TBA, #freekill Mi$ter$tijntje